איך למצוא את הארנק המושלם? אנחנו כאן למענך ועבור גודל הארנק שלך.
בעבר הרחוק השתמשנו רק במזומן תעודה מזהה היה חתיכת נייר ששמרנו בכיס מאז ועד היום לא השתנה הרבה אבל אנחנו פחות משתמשים בכסף מזומן ויותר ויותר בכרטיסי אשראי. תעודת הזהות קיבלה גודל חדש בדיוק כמו כרטיס רגיל.
אם בעבר היינו צריכים ארנק לגבר גדול בשביל לאגד את כל השטרות וכיס ענק למטבעות היום זה כבר לא זה, היום ניתן לעבור לארנק קטן שבו נכנס כל הכרטיסים שאנו חייבים.
ארנקים קטנים הם הדבר הבא, הכל נכנס לתוכו והוא נכנס לכיס בקלות.
אלו שעדיין מעדיפים גדול יש בשפע כולל תא לכסף קטן שטרות ואף תא סתרים.

אז בוא נתחיל:
ארנקים מזן חדש קטנים עם קופסת אלומיניום שבלחיצת כפתור הכרטיסים קופצים החוצה, אלו ארנקים התופסים תאוצה בארץ ובעולם כולו וכבר היום שולטים ברוב הקולקציות של חברות הארנקים לגברים.
ארנקים אלו מגיעים בשלל צבעים ועורות כולל תא לשטרות וחלקם גם עם תא למטבעות.
ארנקים קטנים ודקים לרוב במידות של 7.5 * 10 ס"מ קצת יותר מגודל של כרטיס אשראי, ארנק קטן לגבר מגיע בשלוש אופציות, הראשונה רק לכרטיסים השניה לכרטיסים ושטרות והשלישית כמו השנייה ועם תוספת לכסף קטן. עם השנים מבחר ארנקים קטנים גדל וכיום הוא הכי גדול בקולקציות הארנקים לגבר.
ארנקים בינוניים נוצרו לכאלו שרוצים את הארנק הקלאסי לגבר אך במידה קטנה יותר, סוג זה של ארנקים מקבל את כל החלוקה של ארנק גדול אך במידה קטנה יותר, ארנקים בינוניים מגיעים במידות של 9 * 11 ס"מ.
ארנקים גדולים או כמו שאנחנו קוראים להם ארנק רגיל, ארנק גדול נועד לתכולה גדולה של ניירת שטרות ושאר מסמכים שכל גבר צריך, ארנקים אלו נכנסים לכיס ג'ינס ממוצע אך בולטים בצורה לא יפה לכן חלק מהגברים לא מכניסים לכיס רק לתוך תיק. בארנקים גדולים האופציות גדולות יותר ונותנות כמה תוספות שאין בארנקים אחרים. בחלק מהארנקים יש תא ניסתר עבור אלו שנושאים כמות גדולה של שטרות ורוצים שהם מוציאים את הארנק שסובבים אותם לא יראו. תוספת נחמדה בחלק מארנקי טוני פרוטי Tony Perotti ישנם כיסים לפצירה בתוך התא לכסף קטן- נו איטלקים לך תבין.. :-) ארנקים גדולים מגיעים במידות של 9.5 * 12.5 עד 10 * 14 ס"מ.
כבר מזמן ארנק לגבר לא סתם אקססורי, הוא פריט מייצג. הוא שם על השולחן בפגישה העסקית, בסופר, ואפילו כשאתה רוצה להרשים בדייט וכאן נכנס המיתוג של הארנק אם זה Swiss סוויס השוויצרי או Tony Perotti טוני פרוטי האיטלקי או עמנואל הישראלי.

איך למצוא את הארנק המושלם טיפים שחשוב לשמירה על הארנק לשנים רבות.
ארנק לגבר עובר חיים קשים הוא מנוצל עד 0 מקום ואנחנו (רובנו) יושבים עליו רוב שעות היום.
שימוש נכון בארנק רק יאריך את חייו ותמיד יראה יפה ומסודר.
טיפ ראשון: לא להכניס כרטיסים יותר מכמות התאים לכרטיסים שנקבע בארנק, ברגע שהכנסת יותר מתכולת התאים הארנק יתחיל להתרחב ייתר על המידה יקבל צורה לא יפה והבלאי יגבר עד למצב שהוא יקרע.
טיפ שני: לנסות להוריד כרטיסים שאינם בשימוש כמו כרטיסי מועדון שאינך משתמש כלל, חבל על המקום.
טיפ שלישי: הארנק הוא לא מקום אחסון לניירת וקבלות, בשביל זה יש תיק.
טיפ רביעי: לא מכניסים פנקס צ'קים לארנק! לפנקסי צ'קים יש נרתיקים מיוחדים.
טיפ חמישי: תמיד תנסו להקטין את הארנק, יהיה לכם יותר נוח בכיס.
תתחדשו חברים, צוות נאפה.